vivanordVivanord - přírodní kapsle pro muže

Kapsle Vivanord™ uvolňují svalovou tkáň, rozšiřují žíly a napomáhají průtoku krve do penisu a zároveň zabraňují, aby z penisu odtekla příliš rychle. Vivanord tak umožňuje silnou a dlouhotrvající erekci. Vivanord™ je určen výhradně k použití mužům a není určen pro ženy a osoby mladší 18 let.erekce

Jak funguje?


Vivanord je bylinný přípravek určený ke zvýšení pohlavní síly a zlepšení pohlavního života mužů. Vivanord uvolňuje svalovou tkáň, rozšiřuje žíly a napomáhá průtoku krve do penisu a zároveň zabraňuje, aby z penisu odtekla příliš rychle. Vivanord tak pomáhá při dosahování silné a dlouhodobé erekce. Přípravek může pomáhat také mužům, kteří mají problémy s předčasným vyvrcholením, protože přípravek umožňuje výrazně lepší kontrolu a zadržení orgazmu.
erekce

Kontraindikace

Před začátkem užívání léku si přesně přečtěte návod, protože obsahuje informace, které jsou pro vás důležité. V případě, že máte další otázky, poraďte se s lékařem, lékárníkem nebo zdravotní sestrou.

Vivanord se nedoporučuje v případě:

  • že máte vážnější problémy se srdcem nebo játry,
  • že jste nedávno prodělali srdeční infarkt nebo mrtvici a
  • že se léčíte s nekontrolovanými arytmiemi.
V případě, že si nejste jisti ohledně kteréhokoli z výše uvedených bodů, poraďte se o tom se svým lékařem nebo lékárníkem. Vivanord není určen osobám mladším 18 let a ženám.


impotencePoužití

Kapsli Vivanord užijte přibližně jednu hodinu před pohlavní aktivitou. Celou tabletu zapijte vodou. Doba nástupu účinku se liší u každého jednotlivce, obvykle však začíná působit za půl hodiny až hodinu. V případě, že užijete Vivanord s vydatným jídlem, může začít působit později. Vivanord spolehlivě funguje alespoň 24 hodin, i když muži popisují pozitivní účinky i víc jak 48 hodin po užití. Aby vám prostředek dělal co nejlepší službu, doporučujeme vám, abyste před pohlavní aktivitou nepili velké množství alkoholických nápojů.

Vivanord nesmíte užít více než jednou denně. Dávky větší než jedna tabletka 450mg nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu. Uchovávejte Vivanord mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 30 °C.

Kapsle Vivanord mají modrou barvu a jsou v balení po 4 kapslích v krabičce.

erekceerekci Vedlejší účinky

Kapsle Vivanord mohou způsobit některé nežádoucí vedlejší účinky, které jsou ve své podstatě normálně vzácné a netrvají dlouho. Nejčastější vedlejší účinky jsou zarudlý obličej, lehčí bolest hlavy, sucho v ústech a dávení. Pokud se při užívání Vivanord objeví jakékoli nežádoucí vedlejší účinky, přerušte užívání, případně snižte dávku ze 450 mg na 225 mg. Dávky větší než jedna kapsle 450mg nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu.