ŽENŠEN

erekceObsah: 100 mg
Ženšen a jeho klíčová látka ginsenoid jsou již po tisíce let důležitou součástí čínské tradiční medicíny. Originální ženšen, který roste v severovýchodní Asii, se již tisíciletí používá na zvýšení sexuální potence a jako afrodiziakum. I dnes se ženšen používá na zlepšení mentálních funkcí, posílení těla a zlepšení pohlavní funkce u mužů.


DRAČÍ OVOCE

impotenceObsah: 100 mg
Lat. Lycium barbarum, bylina známá též jako plody goji neboli kustovnice obsahuje 6 základních vitamínů, 8 polysacharidů, 6 monosacharidů, řadu minerálů a 18 aminokyselin. Polysacharidy v plodech goji mají důležitou antioxidační funkci. Posilují mužský imunitní systém, chrání játra a mají pozitivní vliv na pohlavní funkci muže.

MACA

erekceObsah: 100 mg
Maca má velmi dlouhou tradici užívání v Jižní Americe. Maca působí jako afrodiziakum, zvyšuje průtok krve v penisu a posiluje sexualitu. Obyvatelé And ji už po staletí používají na léčbu neplodnosti a zlepšení sexuálního života. Klinické studie dokazují, že aktivní látky obsažené v mace zvané Macaeny a Macamidy jsou zodpovědné za zlepšení pohlavní funkce u mužů a zvýšení množství spermatu.L-ARGININE

impotenceObsah: 60 mg
L-arginin je výjimečně užitečná aminokyselina. L-arginin stimuluje vylučování oxidu dusíku. Oxid dusíku uvolňuje svalovou tkáň v penisu, zvyšuje průtok krve v penisu a pomáhá při dosahování erekce. L-argininu se obecně přičítají mnohé pozitivní účinky na lidské tělo, od zvýšení plodnosti až po léčení demence.

ROZCHODNICE RŮŽOVÁ

erekciObsah: 50 mg
Rozchodnice růžová, rhodiola - bylina známá též jako Golden Root, tedy zlatý kořen, rostoucí především v chladných částech naší planety (Arktida, Sibiř). Hlavním úkolem této bylinky je snižovat stres a napětí. Kromě toho by měla pomáhat i při výdrži a lepší koncentraci.

MUIRA PUAMA

impotenceObsah: 20 mg
„Potency wood" neboli silné dřevo na libido roste v Brazílii. Brazilští domorodci ho po tisíciletí používají na posílení libida, jako afrodiziakum a na prodloužení výdrže. Ve studii, do které se zapojilo 262 mužů s erektivní dysfunkcí, bylo zjištěno, že voňatec pomáhal 85 procentům těchto mužů při zvýšení libida a řešení problémů s erekcí.

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ

erekceObsah: 20 mg
Lat. Angelica sinesis, je bylina známá svými antioxidačními účinky.