vivanordDotazyJak Vivanord funguje?

Předání přes balíkomat a v zásilkovnách (Parcel shop) (uložení zásilky)?

Jaké je použití Vivanord?

Jaké jsou způsoby platby?

Kdy nesmíte Vivanord použít?

Jaké jsou ceny poštovného?

Způsobuje Vivanord nežádoucí účinky?

Bude vidět, co je v zásilce? Jak bude vypadat můj balíček?

Které přírodní látky obsahuje kapsle Vivanord?

Kdy můžu zásilku očekávat?

Co mám udělat v případě, že s přípravkem nejsem spokojen?

Jak Vivanord funguje?
Vivanord je bylinný přípravek určený ke zvýšení pohlavní síly a zlepšení pohlavního života mužů. Vivanord uvolňuje svalovou tkáň, rozšiřuje žíly a napomáhá průtoku krve do penisu a zároveň zabraňuje, aby z penisu odtekla příliš rychle. Vivanord tak pomáhá při dosahování silné a dlouhodobé erekce. Přípravek může pomáhat také mužům, kteří mají problémy s předčasným vyvrcholením, protože přípravek umožňuje výrazně lepší kontrolu a zadržení orgazmu.

Jaké je použití Vivanord?
Kapsli Vivanord užijte přibližně jednu hodinu před pohlavní aktivitou. Celou tabletu zapijte vodou. Doba nástupu účinku se liší u každého jednotlivce, obvykle však začíná působit půl hodiny až hodiny. V případě, že užijete Vivanord s vydatným jídlem, může začít působit později. Vivanord spolehlivě funguje alespoň 24 hodin, i když muži popisují pozitivní účinky i víc jak 48 hodin po užití. Aby vám prostředek dělal co nejlepší službu, doporučujeme vám, abyste před pohlavní aktivitou nepili velké množství alkoholických nápojů.

Vivanord nesmíte užít více než jednou denně. Dávky větší než jedna tabletka 450mg nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu. Uchovávejte Vivanord mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 30 °C.

Kdy nesmíte Vivanord použít?
Vivanord se nedoporučuje, pokud máte vážnější problémy se srdcem nebo játry, že jste nedávno prodělali srdeční infarkt nebo mrtvici a že se léčíte s nekontrolovanými arytmiemi. V případě, že si nejste jisti ohledně kteréhokoli z výše uvedených bodů, poraďte se o tom se svým lékařem nebo lékárníkem.
Vivanord není určen ženám a osobám mladším 18 let.


Způsobuje Vivanord nežádoucí účinky?
Kapsle Vivanord může způsobit některé nežádoucí vedlejší účinky, které jsou ve své podstatě normálně vzácné a netrvají dlouho. Nejčastější vedlejší účinky jsou zarudlý obličej, lehčí bolest hlavy a sucho v ústech. Pokud se při užívání Vivanord objeví jakékoli nežádoucí vedlejší účinky, přerušte užívání Vivanord, případně snižte dávku ze 450 mg na 225 mg. Dávky větší než jedna tabletka 450mg nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu. Protože se lidé svou psychosomatickou strukturou vzájemně liší, může kapsle Vivanord působit na každého jedince jinak. A právě z toho důvodu vám při případných nežádoucích vedlejších účincích nabízíme vrácení celé kupní ceny, v souladu s naší zárukou o vrácení peněz.

Které přírodní látky obsahuje kapsle Vivanord?
Kapsle Vivanord obsahují látky, které se k řešení poruch erekce používají v alternativní medicíně už po staletí. Extrakty bylin mají nejvyšší kvalitu a jsou získané pomocí specifických metod extrakce a z toho důvodu mnohem silnější a účinnější než ve srovnatelných produktech. Obsah jedné kapsle Vivanord je 450 mg a skládá se z: ženšenu, dračího ovoce goji, maky (maca), anděliky čínské, voňatce vejčitého (muira puama) a rozchodnice růžové (rhodiola).

Co mám udělat v případě, že s přípravkem nejsem spokojen?
V případě, že s přípravkem nebudete spokojen, vrátíme vám proti vrácení zbylých kapslí celou kupní cenu.

Předání přes balíkomat a v zásilkovnách (Parcel shop)?
Zásilkovny GLS a balíkomaty jsou výborným řešením pro zákazníky, kteří si přejí naprostou diskrétnost při vyzvedávání, protože slouží jako šikovná místa k převzetí zásilky. Zásilkovny GLS mají dlouhou pracovní dobu a balíkomaty GLS jsou k dispozici 24 hodin denně. Placení na balíkomatech je možné kreditní kartou a placení v Zásilkovnách kreditní kartou nebo hotovostí.
Více o balíkomatech a zásilkovnách a jejich seznam si můžete prohlédnout ZDE.
V případě, že si nepřejete, abychom vám výrobek doručili na vaši adresu, můžete si na webu GLS Czech Republic vybrat i zásilkovnu nebo balíkomat, kde si balíček sami vyzvednete. Vše, co potřebujete napsat do pole s informacemi o doručení je vaše jméno a příjmení a adresa vybrané zásilkovny nebo zvoleného balíkomatu. Balíček vás bude čekat na stanovené, dohodnuté zásilkovně 7 dní.

Jaké jsou způsoby platby?
Dodavatel nabízí dvě možnosti platby:
Při platbě po převzetí dodavatel zásilku pošle doporučeně na dobírku. Platba ceny zboží a poštovného proběhne při předání zásilky.
Jiným způsobem platby jsou kreditní karty přes PayPal. PayPal je způsob platby kartami VISA nebo Mastercard, který zákazníkovi poskytuje 100% bezpečnost.

Jaké jsou ceny poštovného?
Smluvní partner pro doručování zásilek je GLS (General Logistics Systems). Cena doručení dělá 130 Kč. Při nákupu nad 3000 Kč je poštovné zdarma. Při platbě na dobírku si GLS neúčtuje žádnou provizi. Dobírku balíčku může zákazník zaplatit kurýrovi GLS při doručení v hotovosti nebo kreditní kartou / debetní kartou.

Bude vidět, co je v zásilce? Jak bude vypadat můj balíček?
Ne, zásilky jsou úplně diskrétně zabalené, zapečetěné a neoznačené. Obsah balíčku ostatní neuvidí. V případě, že objednávku nechcete přijmout domů, můžete ji převzít i ve vybrané zásilkovně nebo balíkomatu.

Kdy můžu zásilku očekávat?
V případě, že je objednávka odeslána v pracovní den do 11 hodin, dodavatel zásilku odešle ten samý den. V případě, že je objednávka odeslána po 11. hodině, dodavatel pošle zásilku následující pracovní den. Zásilka obvykle dorazí následující pracovní den po odeslání. Partner pro doručování zásilek je GLS (General Logistics System). GLS provádí doručení každý den od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou. Oficiální termín dodání, který GLS zaručuje, jsou 3 dny.